krtek

Tištěný časopis

PRÁVĚ TEĎ NA VAŠICH STÁNCÍCH A V PRODEJNÍCH SÍTÍCH TESCO!

→ Malá ochutnávka z prosincového čísla:

⭐️Biblické záhady: JEŽÍŠ MĚL DVOJČE?!
Velmi kontroverzní, ale nikoliv nová myšlenka naznačuje, že Ježíš měl dvojče, které vypadalo stejně jako on… Poodhalte společně s námi skrytou symboliku mnohých uměleckých děl, z níž se tají dech: jedná se o šokující malby kacířů, nebo zasvěcenců? Přestože bychom mohli říci, že Ježíšův původ, rodokmen a okolnosti jeho narození jsou dodnes v mnohém rozporuplné, dodnes fascinují nejen věřící, ale i do minulosti zapálené historiky, kteří v zažloutlých a často poškozených rukopisech a svitcích hledají nové indicie. Otázek je stále palčivě mnoho…
Například je záhodno se ptát, proč se v textu dvou kanonických, tedy oficiálně uznaných evangeliích, Ježíšova rodová linie od sebe tak zásadně liší! Ale jak se dozvíte, nebyli to pouze současní odborníci, kteří si kdy dovolili probudit v sobě „kacířskou“ myšlenku, že skutečný Ježíšův příběh mohl být i poněkud jiný, než je nám předkládáno téměř dva tisíce let. Proč mnozí umělci dávných dob vedle malého Ježíše ztvárňovali další dítě?

⭐️Zázraky, které se staly o Vánocích:
  • Lékaři byli šoku – chlapec bez míchy zase začal chodit!
  • Během Štědrého dne přišel nastávající otec o ženu i dítě, ale oba se mu vrátili z říše mrtvých
⭐️ Kam zmizeli domorodci z Ohňové země?
⭐️ Konspirační teorie? O tajemství adrenochromu, upírech z elitních kruhů a záhadě jejich mládí

V poslední době zaplavily internet články o nelidském týrání a zabíjení dětí související údajně s takzvaným adrenochronomem. Zmíněná látka na bázi adrenalinu, proudící prý v krvi týraných dětí, má mít při konzumaci výrazné omlazující účinky. Tyto zprávy přinesly především alternativní weby, zabývající se takzvanými konspiračními teoriemi. Mohou se tyto děsivé zvěsti zakládat na skutečnosti?

⭐️ „Na zámku Kozel se mnou bydlel duch,“ vypráví zdejší kastelán J. Polívka.
Jaké záhady a tajemné pověsti nabízí klasicistní venkovské sídlo šlechty ve Štáhlavech?

Nechce se Vám do trafiky? Aktuální vydání si můžete zakoupit za 55Kč včetně poštovného i zde

Záhady života jako e-časopis? Nově k dostání na ebux.cz


⭐️Z poválečného tisku:

Jak psalo Rudé právo o výskytu UFO dva roky po válce, v roce 1947?

⭐️ Záhadní lidé: Co viděl ve svých jasnovidných stavech tajemný prorok Mühlhiasl? Jaké byly jeho vize budoucnosti?

⭐️ Odpuštění a desatero šťastnějšího života. Proč si nedělat další karmické dluhy?

Zcela neotřelý pohled na odpuštění a karmickou zátěž každého jednotlivce přináší v našem společném rozhovoru dva regresní terapeuti z Říčan u Prahy, František Cappellari a Dominika Pluhařová. Oba mají za sebou mnohaletou praxi v oblasti hlubinné regresní terapie. Věříme, že do tématu odpuštění mohou pro lepší pochopení příčin a následků vnést i trochu světla spirituální povahy. Naše neschopnost nebo neochota k odpuštění konkrétnímu člověku totiž může mít úplně jinou příčinu, než jsme dosud předpokládali

⭐️ Méně známé případy reinkarnace:
Dvouletá Olivia byla veselé, normálně se projevující dítě. Znala už spoustu slovíček a milovala zvířátka. Proto s maminkou chodily do blízkého parku, kde zástupců zvířecí říše bylo nepočítaně. Jedna vycházka byla ale jiná a odstartovala hluboký ponor do Oliviina minulého života…

⭐️
Dávné umění léčitelů: V hlavní roli dech a cévy. Jaké osvědčené léčitelské metody pomohou při průduškovém astma nebo při arterioskleróze?
⭐️ České prožitky blízké smrti:

„Má duše létala nad střechou auta a dnes díky tomu umím mluvit s duší umírajících,“ říká Aleš Dobrozemský. Jaký je jeho nezapomenutelný příběh?

⭐️ Malé vánoční čarování – chcete si zajistit štěstí, zdraví, peníze? Zkuste si vše přičarovat podle dávných rodinných tradic!

⭐️Podivná hra přírody a příběh Azza Bassoua, zřejmě posledního neandrtálce – žijícího ve 20. století!

⭐️ Energeticky-léčivý plakát »Křídla« pro vás na celý měsíc nabila Lang technologie. Vyzkoušet ji můžete i vy!

… TO  VŠE A MNOHO DALŠÍHO NAJDETE V PROSINCOVÝCH ZÁHADÁCH ŽIVOTA!

Přejeme Vám krásné čtení!


Záhady života 12/2020

.

Pro předplatné za zvýhodněnou cenu klikněte zde

ROČNÍ PŘEDPLATNÉ JAKO DÁREK pro Vaše blízké: KOUPIT ZDE

NAŠE NOVINKA: Nechce se Vám do trafiky? Nejnovější vydání si můžete zakoupit za 55Kč včetně poštovného i zde

Časopis Záhady života je k dostání i na Slovensku! 

 

 

 

 

 

 

Již vyšlo

Ukázka časopisu

Ukázka článků ze starších vydání

O ČASOPISU

Unikátní měsíčník pro každého, koho zajímají záhady, mystéria a události mezi nebem a zemí. Pro Záhady života není žádné tajemství tabu. S lovci duchů vám předkládají konkrétní případy výskytu paranormálních jevů, povídají si s lidmi, kteří v ČR i na Slovensku zažili prožitek blízké smrti. Nechybí ani poutavé rozhovory se záhadology, historiky, mystiky, hermetiky, šamany, astrology, lékaři, terapeuty, léčiteli či odborníky na zdravou výživu, osobní nebo spirituální rozvoj. Hledejte společně s námi odpovědi na otázky spojené se smyslem života.

K dostání i na Slovensku. Vydává Ramaja s.r.o.

4/2016

7/2018

8/2018

12/2018