Tištěný časopis

PRÁVĚ TEĎ NA VAŠICH STÁNCÍCH A V PRODEJNÍCH SÍTÍCH TESCO!

👉KUP TEĎ DO SCHRÁNKY👈

→ Malá ochutnávka z dubnového čísla:

👻Exkluzivně: Darovaný obraz, který děsil svoji majitelku – velký rozhovor s paní Jarkou Š..: Duch zesnulého malíře vystupoval přímo z plátna obrazu, který měla v ložnici!

Zvláštní tajemné příhody, při nichž je člověk přesvědčen, že se právě setkal tváří v tvář s paranormálním jevem, nejsou ani v moderním 21. století ojedinělé. Mnozí naši čtenáři už zřejmě nějakou takovou osobní zkušenost mají a možná potvrdí, že na ten nevšední okamžik nezapomenou až do konce svých dnů. Na naši redakci se nedávno obrátila J. Š. z Kladenska, aby se nám svěřila s tím, co se jí v roce 2016 přihodilo. Byl to pro ni tak silný zážitek, že jí zcela změnil pohled na posmrtný život. Koneckonců, posuďte sami. Nabízíme vám s ní exkluzivní rozhovor.

👥 Záhadné společnosti současnosti: Skryté poslání Skull and Bones – Kdo ovládá nejmocnější muže USA a nijak se tím netají?
👻 Z deníku Lovců duchů: S brněnským vyšetřovatelem paranormálních jevů Jaroslavem Drábkem o nezapomenutelných případech z jejich praxe. Černá dáma hrající na piano, duchové, kteří děsili dělníky v pražském sklepení a další.
🙏 Zázraky Louise Lateauové: Seznámíme vás s jedněmi z nejlépe zdokumentovaných krvácejících stigmat. K jakým závěrům a poznatkům došli lékaři, kteří tento případ pečlivě vyšetřovali?
👁 Láká vás terapie tmou? Nabízíme vám fascinující vyprávění Vlasty Pospíšilové, která sedm dní nespatřila ani paprsek světla. Co všechno jí tento nevšední prožitek přinesl a jakým nástrahám ve tmě čelila?
🌿 Dochází vám už dech? Máte pocit, že se vám v respirátoru dýchá stále obtížněji? Vyzkoušejte jednoduché jógínské cviky, které vám zároveň pomohou zbavit se stresu a napětí – poradí vám lektorka jógy Věra Vojtěchová
👽 Zvláštní kód mimozemšťanů rozluštěn! Neuvěřitelný příběh »Anglického Roswellu«. Co vypověděl seržant Jim Penniston, jeden z očitých svědků přistání mimozemské lodi?
👺 Mrazivá svědectví námořníků o nečekaném setkání s lodí duchů
👑Historické otazníky: Smrt krále a jeho (z)rádce – podivný konec Ludvíka II. Bavorského. Byla to úkladná vražda? Vydírali jej kvůli jeho sexuální orientaci?
🌺 Experimenty s rostlinami: Z překvapujících výsledků vědeckých výzkumů vyplývá, že květiny jsou inteligentní a ví, co od nás mohou čekat! Co všechno zjistili biologové univerzity v Almatě?

👥 Vaše příběhy: Natahovala jsem ruku k věčnosti!Jana Smolková (42) pracuje jako zdravotní sestřička. Podle svých slov je nejraději, když si s pacienty, které má dlouhodobě v péči, může povídat, držet je za ruku a naslouchat jim, když chtějí vyprávět o svém životě nebo o tom, co je trápí. A ruku na srdce – v současné době, kdy většina z nich psychicky trpí sociálním odloučením od svých rodin, jsou pro ně takové chvilky jistě požehnáním. Ale jak se dozvíte, i paní Jana si kdysi prožila perné chvíle, když se před dvaceti lety ocitla až na samotném prahu smrti. Když se probrala v nemocnici, uvědomila si, že už nikdy nebude stejná, jako dřív. To, co právě prožila, ji totiž navždy spirituálně poznamenalo…

🍀… TO VŠE A MNOHO DALŠÍHO NAJDETE V DUBNOVÝCH ZÁHADÁCH ŽIVOTA

Přejeme Vám krásné čtení!


Nechce se Vám do trafiky? Aktuální vydání si můžete zakoupit za 55Kč včetně poštovného i zde

Záhady života jako e-časopis? K dostání na ebux.cz


🌈ROČNÍ PŘEDPLATNÉ pro Vás nebo Vaše blízké: KOUPIT ZDE

🌈Elektronická verze časopisu za pouhých 40 Kč!

🌈Nestihli jste na stáncích koupit některé starší vydání a rádi byste si jej přečetli? Zde máte nabídku našich časopisů vydaných v roce 2021.

🌈 Časopis Záhady života je k dostání i na Slovensku! 

Ukázka časopisu

Ukázka časopisu

Ukázka článků

O ČASOPISU

Unikátní měsíčník pro každého, koho zajímají záhady, mystéria a události mezi nebem a zemí. Pro Záhady života není žádné tajemství tabu. S lovci duchů vám předkládají konkrétní případy výskytu paranormálních jevů, povídají si s lidmi, kteří v ČR i na Slovensku zažili prožitek blízké smrti. Nechybí ani poutavé rozhovory se záhadology, historiky, mystiky, hermetiky, šamany, astrology, lékaři, terapeuty, léčiteli či odborníky na zdravou výživu, osobní nebo spirituální rozvoj. Hledejte společně s námi odpovědi na otázky spojené se smyslem života.

K dostání i na Slovensku. Vydává Ramaja s.r.o.

4/2016

7/2018

8/2018

12/2018