Lžou nám o vyspělé civilizaci na Měsíci? Kdo retušuje fotky?

Měsíc

Včera večer se objevil na internetu dokument s českými titulky, který si co nedříve zkoukněte. Možná bude brzy vymazán. Najdete tam výpovědi lidí, kteří na vlastní oči viděli »SKUTEČNÉ« snímky Měsíce. Přísahají, že tam jsou stavby, radary, chladící zařízení a mnohé jiné vyspělé techniky. Do našich rukou se prý dostávají jen vyretušované podvrhy!

Můžeme vidět skutečné UFO?

Constable Trevor už před šedesáti lety zjistil, že UFO lze jen těžko spatřit pouhým okem, podle jeho názoru a zkušeností existují ve světelném spektru, které nelze běžně spatřit ani vyfotografovat. V dnešní době s nejmodernější technikou už to prý možné je. Jak? Podívejte se na následující video, najdete tam návod. Možná vás také překvapí, že v roce 1995 přestala NASA vysílat přímé přenosy mise raketoplánů, protože údajně prozrazovaly to, co mělo zůstat lidstvu přísně utajeno (video číslo 1).

YouTube Preview Image

Máme je přímo před nosem?

Uvidíte tzv. střely, které se pohybují obrovskou rychlostí v naší atmosféře. Někteří lidé tvrdí, že se jedná mimo jiné i o živé bytosti mimozemského původu. Další tajemství UFO – mají schopnost materializace a dematerializace? Podívejte se na astronautské záběry a šokující výpovědi (video číslo 2).

YouTube Preview Image

Svědkové se představují a mluví o černých operacích, o kterých věděli, a přísahají, že to, co říkají, je pravda. Vysvětlují, proč se rozhodli odtajnit tajemství, které je svíralo celá léta. Co všechno nám tajili? (Video číslo 3.)

YouTube Preview Image

Retušují stavby na Měsíci?

7. listopadu 1965 – astronauti James Lowell a Frank Borman hlásí z Gemini 7 Houstonu pohyb, který zaznamenali během své mise v kosmu. Trevor James Constable tvrdí, že američtí astronauti brzy zjistili, že na Měsíci někdo žije a ve skutečnosti z Měsíce před něčím utekli. V dokumetu silně pochybuje, že se tam ještě někdy lidstvo bude chtít vrátit, protože tam je »někdo« , kdo si jejich přítomnost nepřeje. V další části dokumentu si vyslechněte výpovědi svědků, kteří tvrdí, že všechny fotografie Měsíce, které má lidstvo k dispozici, se pečlivě retušují. Co nám chtějí utajit a proč? To samé se podle nich děje i s UFO, které se prý hojně vyskytují všude po světě. Údajně existuje skupina, která čítá maximálně 25 vlivných osob, které mají dost »dlouhé« prsty na to, aby se celou pravdu nikdo nedozvěděl (video číslo 4).

YouTube Preview Image

Otevřené rozhovory s lidmi, kteří nás chtějí informovat o tom, jak se zachází s nepohodlnými svědky UFO, kteří se nenechají umlčet vyhrožováním nebo zesměšňováním. Příběhy vojáků a pilotů, kteří by byli degradováni, kdyby prozradili pravdu třeba jen nejbližším.

YouTube Preview Image

Ještě pořád si myslíte, že satelity mají kontrolovat a pomáhat Zemi? Jsou lidé, kteří na to mají jiný názor. Tvrdí, že ve skutečnosti mají za úkol sledovat mimozemská vozidla. Vyslechněte si lidi, kteří byli součástí vyjednávání s bytostmi z jiné sluneční soustavy. V dokumentu se také dozvíte, kdo pravděpodobně stojí za nejtajnější a nejvlivnější vládou, která ve skutečnosti vládne světu. Věděli jste, že už jsme dávno nemuseli jezdit na benzin? Opět vyhrávají finance nad pravdou.

YouTube Preview Image

… a co si myslíte vy? Těšíme se na vaše příspěvky i hodnotné názory.

Foto: Shutterstock

» zpět nahoru «