Věřím na horoskopy i na energie, říká zpěvačka Jiřina Anna Jandová

ARCHIV / Paranormální jevy / PŘÍBĚHY ZE ŽIVOTA / Rozhovory / TAJEMNO A EZOTERIKA / 1. 10. 2020

Zpěvačka Jiřina Anna Jandová je podle svých slov horoskopový typ. Klade důraz na znamení. „Jsem ale racionální člověk, co si neosahám, tomu nevěřím,“ říká. Od rodičů tyto sklony zdědila jen napůl. „Táta je nohama na zemi, ale je dokumentární a faktický, sleduje plno věcí. Mámu horoskopy, tajemno, mimozemšťani a podobné záležitosti zajímají víc,“ říká.

„Když jdu na schůzku, z které by mohlo být rande, jedna z mých prvních otázek zní, v jakém znamení se dotyčný narodil. Kdyby člověk udělal analýzu svých známých, zjistil by, že znamení se opakují. Jsem Váha, jediné neživotné znamení, které je navíc složité a nevyrovnané. Pořád neví, jestli něco dělá době, nebo ne. Neustálá nejistota. Sama na sobě pociťuji, že to tak fakt je,“ prozrazuje.

Jiřina Anna Jandová

Veselý Střelec

„Nedávno jsem byla v rádiu na rozhovoru u Luboše Xavera Veselého, který mi řekl, že se tomu říká rozpolcenost,“ dodává. Důležité jsou podle jejích slov také ascendenty. „Já ho mám ve Střelci, což je docela veselé znamení,“ vysvětluje. S tím, že v horoskopech lze vyčíst i ženské a mužské energie, přičemž ona má převahu těch mužských. „Plno lidí mi říká, že ač na to nevypadám, mám chlapské myšlení,“ směje se.

Ví i to, že k Vahám se, co se týče partnerství, nehodí Panny nebo razantní znamení jako Lev. „Dobře se paradoxně snáší s Beranem, což je mimochodem můj táta, s kterým se vždycky domluvíme. Poslední dobou se hodně setkávám s Rybami, které jsou nevyzpytatelné a u mužů hodně citlivé, ale velmi zajímavé znamení. I když na oko dělají, že citliví nejsou, tak jsou,“ říká.

Svou povahu zná dobře a snaží se s ní pracovat. „Váha řekne všechno na férovku, pak ji to mrzí, trápí se, zda náhodou někomu neublížila. To třeba Lvi to mají za chvíli za sebou, pouštějí to z hlavy a jsou v pohodě,“ přibližuje. To, co o Vahách říká, platí, jak doplňuje, v jejím případě pro soukromý život. „V práci se sebeovládám, samozřejmě,“ dodává.

Mohlo by vás ještě zajímat:  Procházela rukama slavného léčitele Kristova energie?

Energie mezi lidmi buď zafungují, nebo ne

Zajímají ji též energie. „Někoho potkáte a máte pocit, že ho znáte dlouho. Naopak s někým to nezafunguje, ať se dělá, co se dělá. Hledáte problém u sebe i u něj, snažíte se a stejně to nejde. Něco zkrátka nelze vymyslet a odůvodnit hlavou,“ říká. Lidé se podle ní potkají, kdy mají, někdy ve dvaceti, někdy ve třiceti, jindy v padesáti. Prostě to přijde, kdy má. A třeba, kdyby se potkali o pět deset let dřív, neklaplo by to.

„Hledám i souvislosti, co v tom je, záhadou jsou pro mě také minulé životy. Jestli lidi, co si sednou, už se znali, nebo ne…,“ zamýšlí se. Někdy se podle ní i stává, že se lidé znají léta a až v určité době si začnou být blízcí, předtím se jaksi míjejí. Život je zkrátka nevyzpytatelný! „Někteří lidi mají i herecký talent, umí se prezentovat jinak, než jací jsou. To já jsem průhledná. Pózu zapomenu do pěti minut, a vše na sebe hned „vykecám“,“ říká.

Při vystoupení

Nemá ráda, když někdo soudí na základě pomluv, lepší je člověka poznat a pak si udělat názor. „Obklopuji se lidmi, kteří to vidí stejně. Falešná přátelství postavená na pózičce poznám na sto honů,“ uzavírá.

Andrea Cerqueirová

Foto: archiv Jiřiny Anny Jandové, www.cos.youth4work.com


Štítky: , , ,

Mohlo by se vám líbit