Sex ve stylu UFO a záhad. Proč ne?

Různé / Vesmír, UFO a mimozemšťané / 5. 1. 2021

V Rakousku, Německu, Řecku, Maďarsku, Lotyšsku, Nizozemsku, Švýcarsku, Turecku a dalších zemích je prostituce a organizace této činnosti legální. Existují určité mechanismy, zákony, normy, pravidla, předpisy, dokumentace. Obecně je tato činnost, jako každá jiná, kontrolována. Pojďme se tedy podívat na nejneobvyklejší nevěstince na světě.

A co intimita v autě? Ne, nejde o vaše auto, tady je všechno jinak. Jedná se o nevěstinec, který se specializuje na sex v autě. Britové tento druh zábavy podle všeho milují, a tak přišli s nevěstincem uvnitř vozu nazvaného Passion Wagon (Auto vášně). Nevěstinec na kolech se může nacházet přímo na náměstí nebo na parkovišti.

Celkem ještě krotká podoba auta vášně

Pro hendikepované

Neméně zajímavým příspěvkem ve světě nevěstinců je zařízení pro osoby se zdravotním postižením. Bylo vytvořené Britkou Betsy Adamsovou, která je známá jako bojovnice za sexuální život lidí s hendikepem. Tyto nevěstince jsou také určeny pro ty, kteří se vrátili z nebezpečných oblastí, válek a konfliktů s mentálním traumatem. A takoví lidé zvláštní pomoc při péči o intimní stránku života potřebují. První nevěstinec provozovaný touto paní byl otevřen v roce 2013.

Čeká na vás mimozemšťanka

Poutač na nevěstinec s mimozemšťankami

Nejbizarnější ale zřejmě bude nevěstince ve stylu UFO. Dokážete si představit sex s mimozemšťankou? Nyní si to můžete nejen představit, ale také vyzkoušet! To je práce amerického politika a podnikatele jménem Dennis Hoff. Využil k tomu „Mekku pro milovníky UFO“, tedy tzv. Zónu 51. Toto místo se nachází nedaleko Las Vegas, tedy pouhých 145 kilometrů od města. Návštěvníci budou prostě ohromeni, pro fanoušky filmů o mimozemských tvorech je tu vše. Místnosti ve stylu Atlantidy, mimozemských pitev, a dokonce i výzkumných laboratoří … Co si víc přát?

-skm-

Mohlo by vás ještě zajímat:  Záhady Jakutska – časoprostorové anomálie, UFO i mimozemšťané

Obr.: www.deviantart.com, e-bay, youtube

 

 


Štítky: , , ,

Mohlo by se vám líbit