Jaká bude třetí světová válka? Prozradil to jasnovidec

ARCHIV / DĚSIVÉ LEGENDY / NEJČTENĚJŠÍ / SVĚTOVÉ ZÁHADY / TAJEMNO A EZOTERIKA / 25. 5. 2021

Alois Irlmaier

A vzhledem k tomu, že mu za jeho života řada proroctví vyšla, můžeme se obávat, že vyjde i toto. Máme se tedy čeho bát?

Onen zázračná jasnovidec se jmenuje Alois Irlmaier a narodil se 8. června 1894 v bavorském Weiler Scharamu. Těžko říci, kdy se u tohoto jasnovidce poprvé projevily jeho schopnosti. Již jako dítě býval často zadumaný, jako kdyby ponořený do sebe. Jeho nadání odhalil jistý proutkař, který mu tak zřejmě ukázal, jak by mohl využít svůj vrozený talent. Bez problémů dokázal najít vodu i bez pomoci virgule, a tak se stalo jeho nadání zároveň rovněž i jeho profesí. Naučil se také studnařství a instalatérství, takže byl velmi žádaným.

Otřesný zážitek

Jisté je, že k dalšímu probuzení jeho schopností došlo během zuřící první světové války v roce 1918. Tehdy se čtyřiadvacetiletý vojín Alois Irlmaier ukrýval v zákopu a stejně jako jeho spolubojovníci se možná modlil, aby tuto hrůzu přežil. Náhle dostalo místo, kde se ukrýval, přímý zásah a zemina ho téměř celého pohřbila. Měl však štěstí nebo spíše to byl osud, protože ho nakonec včas našli – a tak byl zachráněn.

Od té doby však v jeho nitru došlo ke změně. Často ho přepadaly křeče, přestával vnímat okolí kolem sebe a v takových chvílích se mu začínaly v nitru zjevovat události, osoby a děje, kterým sám často příliš nerozuměl. S postupem času byla jeho vidění stále výraznější. Jelikož po válce pokračoval ve své profesi, často navštěvoval mnoho lidí, kteří měli možnost slyšet jeho obvykle proroctví, obvykle temná. Někteří lidé se ho však kvůli tomu začali bát, takže Irlmaier se začal stranit lidí…

Slyšel hlasy mrtvých

S nástupem druhé světové války se ale lidé přirozeně začali zajímat o jeho předpovědi, jelikož hrozila nejistota a opět panoval strach. Irlmaier dokázal také s velikou přesností předpovídat britské nálety a zachránil tak mnoho lidských životů.

Mohlo by vás ještě zajímat:  Záhady starobylého Krakova. Překvapí vás téměř pražskou atmosférou

Uměl také podávat pravdivé informace o osudu vojáků na frontách. Vypráví se, že když jasnovidec na dotaz pouze mlčel, nebyla velká naděje na návrat takového muže domů. Naopak, pokud sdělil: ,,vrátí se zas domů“, většinou se tak stalo. Mýlil se jen velmi zřídkakdy.

Osudy mužů prý rozeznal podle fotografií, které vzal do ruky. Pokud viděl fotografii v přirozených barvách, tak osoba na fotografii žila, pokud ji viděl v šedých obrysech, nebyla velká naděje na její návrat. Mrtvé prý slyšel i mluvit a ne vždy zcela chápal všechny své vlastní vize. Ty ho také velmi fyzicky vyčerpávaly, a to až do stavu úplného zhroucení.

Na obou stranách zákona

Jeho schopností prý využívali i kriminalisté, kdykoliv si nevěděli rady. Jednou prý za ním přijeli v novém automobilu. Irlmaier je uvítal slovy: ,,Co chcete s tím ukradeným autem?“ Udivení kriminalisté později zjistili, že auto se do vlastnictví státu dostalo neoprávněně, když bylo nespravedlivě zabaveno původnímu majiteli.

Avšak navzdory tomu, že dokázal reálnou existenci svých schopností, byl obviněn ze šarlatánství. Nakonec skončil u soudu, kde soudce šokoval tím, že přesně uhodl, jaké šaty si ten den jeho manželka vzala na sebe. Irlmaier byl poté zproštěn viny v celém rozsahu.

Holubi a krvavá dýka

Alois Irlmaier předvídal například rovněž i migrační krizi, hyperinflaci, finanční krach, revoluci, občanské války a také třetí světovou válku. Předpovídal, že vznikne na Blízkém východě a spustí ji atentát na nějakého politika na Balkáně. „Ale tato jiskra je vhozená do sudu se střelným prachem na Balkáně. Vidím „Velkého” padat, krvavá dýka je položena vedle. Roj holubů vzlétá z písku… Následuje jedna rána za druhou. Východem slunce přichází válka a jde to strašně rychle. Kolony vojsk pronikají v několika proudech od východu do Evropy a míří k Německu. Přeženou se i naším územím. Rusové táhnou den a noc, jejich cílem je Porýní, kde se nachází mnoho vysokých pecí a stojí hodně komínů. Obyvatelstvo bude v divoké panice utíkat směrem na západ. Mnoho aut ucpe ulice, když obyvatelé přece jen zůstali doma nebo utekli polními cestami! Co na dálnicích a rychlostních komunikacích překáží pancéřovým jednotkám, je převálcováno tanky. Poblíž Regensburgu nevidím už žádný most přes Dunaj. Z velkého Frankfurtu nezůstalo téměř nic. Porýní bude zpustošené, ale více ze vzduchu. Bleskově přichází pomsta přes velkou vodu. Hned nato přepadá žlutý drak Aljašku a Kanadu. Ale nedostane se daleko…”

Mohlo by vás ještě zajímat:  Řídí se hmyz kolektivní inteligencí?

Zkáza v Anglii

Irlmaier údajně tvrdil, že viděl, jak jedno jediné letadlo shodilo do Severního moře velkou bombu. Následně se zvedly vlny a jižní části Anglie byly zatopeny. Také prý řekl, že třetí světová válka bude krátká. „Vidím tři časové body – tři dny, tři týdny, tři měsíce. Nevím to přesně, ale válka nebude mít dlouhého trvání.“ Po této veliké katastrofě prý údajně nadejde dlouhá, šťastná doba. Kdo se toho dožije, tomu se povede dobře a bude si pochvalovat, jak je šťastný.

To je však pouze jen malý zlomek z jeho proroctví. Doufejme, že lidé dostanou rozum a Irlmaierovo proroctví o třetí světové válce nedojde naplnění…

Hrob Aloise Irlmaiera

Předpověděl i svou smrt

Samotný Alois Irlmaier se ke konci života stal podivínem a přijímal jen několik svých přátel. Těm se také svěřil, jak je rád, že nebude muset prožívat nadcházející zlou dobu…Sám před svou smrtí zcela přesně předpověděl svůj konec: ,,Až postavím mariánskou kapličku, musím zemříti.“

Stihl však postavit pouze základy a po nemoci zemřel 26. července 1959 ve freilassingenské nemocnici ve věku 65 let. Místo jeho posledního odpočinku na salcburkhofenském hřbitově navštěvuje množství lidí dodnes.

Petr Matura, obr.: www.pnp.de, www.kriegsopfer.org, www. feed4gamers.com, www.funnyjunk.com


Štítky: , , , , , , ,

Mohlo by se vám líbit