Duchovní učitel a léčitel předpověděl současnou pandemii již před lety

BYLINKY A LÉČITELSTVÍ / Paranormální jevy / TAJEMNO A EZOTERIKA / 21. 3. 2020

Josef Zezulka se narodil 30. března 1912 v Brně. Jeho občanské zaměstnání a život navenek se nikterak nelišily od života dalších běžných lidí. Před druhou světovou válkou provozoval obchod s cukrovinkami a za války byl aktivním odbojářem. Po únoru 1948 mu byl obchod znárodněn a Zezulka poté pracoval v Národním muzeu jako účetní a později jako dozorce ve sbírkách. Jeho duchovní život byl však o mnoho bohatší.

Josef Zezulka

K zásadní změně v duchovním životě pana Zezulky došlo o Velikonocích 30. března 1945. Právě oslavil své třicáté třetí narozeniny. Bez jakéhokoliv varování se začíná měnit jeho zásadní vnímání světa a bez jakékoliv přípravy došlo k rozšiřování jeho vědomí. Sám na tuto situaci vzpomíná takto: „Bylo to, jako bych si náhle vzpomněl na něco, co jsem již věděl a později na to zapomněl.“

Médium si ho našlo

Josef Zezulka nikdy předtím nestudoval žádnou duchovní nauku. Aby se vůbec dokázal zorientovat v nové situaci, hledá pomoc ve svém okolí, a to i u duchovních. Doba však na to nebyla vhodná, jelikož je krátce po válce a blíží se převzetí moci komunisty.

Někdy v té době Zezulka náhodně navštívil přednášku, kde medium mluvilo ke svému publiku: „Mluvím k muži sedícímu v řadě vlevo.“ Všichni se obrací k místu, kde sedí pan Zezulka. Medium dále hovoří: „Přišel čas Tvého probuzení a zanedlouho se dozvíš další.“

Netrvalo dlouho a došlo k předpovězené události. Do Zezulkova obchodu přišel muž, který působil dojmem, že zapomněl, co vlastně v obchodě chtěl. Pan Zezulka jen tak prohodí: „To je asi karma.“ Pán, který vstoupil, se podíval velmi udiveně a odpověděl: „Vy víte, co je to karma?“ Oba muži se dali do hovoru a muž panu Zezulkovi sdělil, že je členem spiritistického kroužku. Pán prozradil, že se scházejí v úzkém kruhu již léta a mají velmi vysokého duchovního učitele.

Mohlo by vás ještě zajímat:  Queen Mary: Bloudí nejstrašidelnější lodí světa desítky přízraků?

Dar filozofie a léčitelství

Zázrakům ale ještě nebyl konec. Druhý den onen pán vyhledal Zezulku znovu a působil velmi vyděšeně. Sdělil mu, že měli seanci a jejich duchovní učitel řekl, že muž potkal někoho, koho musí přivést – a dokonale popsal podobu Josefa Zezulky.

Když se Zezulka dostavil do onoho spiritistického kroužku, duchovní učitel mu sdělil: „Máš dva dary – dar ducha a dar léčit. Budeš rozvíjet filozofii a léčbu. Neposlouchej nikoho, ani mne. Přistoupila k tobě další bytost.“

Jednoho dne byl Zezulka zatčen a odvezen do věznice na Pankráci. Tehdy byli stíháni účastníci západního odboje, mezi které patřil i on. Byl uvržen do cely mezi velký počet vězňů, kteří byli později propuštěni na amnestii. Jen pan Zezulka nikoliv. Bylo mu vyhrožováno popravou, ale nakonec byl propuštěn i on. Po návratu domů ho čekali dva spiritisté z kroužku. Podívali se na hodinky a řekli:,,Jdeš přesně.“ V jeho nepřítomnosti totiž duchovní učitel určil na minutu přesně jeho příchod a také to, že bude propuštěn zcela nahodile.

Jednou za 2000 let

Před panem Zezulkou potom byla léta studia a léčení. Stal se vynikajícím léčitelem a pomohl obrovskému množství nemocných a hledajících. Působil ve svém bytě, kam denně přicházelo mnoho lidí vyhledat pomoc. Vyléčil i pacienty s rakovinou, kterým nedokázala medicína pomoci. Založil obor zvaný biotronika a napsal například knihu Bytí, ve které shrnuje svoji filozofii. Zemřel 13. prosince 1992 ve věku 80 let. Podle slov jeho žáků přichází takový učitel, jakým byl Josef Zezulka, jednou za 2000 let.

Na práci Josefa Zezulky po revoluci navázali jeho žáci a založili společnost, která pokračuje v jeho odkazu. V poslední době je Zezulkovo jméno častěji zmiňováno v souvislosti s výskytem dnešní pandemie, kterou údajně předpověděl, jelikož byl prý obdařen i jasnovidností. Každopádně by jméno tohoto nenápadného a skromného duchovního učitele a léčitele nemělo být zapomenuto.

Mohlo by vás ještě zajímat:  ORGONIT: Zázračný pryskyřicový kámen

Petr Matura

Obr.: pixaby, foto zhivko, archiv autora

 


Štítky: , , , , , ,

Mohlo by se vám líbit