Záhady života za 55 Kč až do Vaší schránky!

Různé / TOP články / 5. 11. 2020

Milí čtenáři,

nezapomínáme ani na Vás, kteří jste právě v karanténě, nebo se zdráháte v této psychicky náročné době navštěvovat obchodní centra či jiné kamenné obchody.

Zřídili jsme pro Vás službu, která zajistí, abyste Vaše oblíbené Záhady života našli ve své poštovní schránce i bez předplatného. Bez front, snadno a rychle, za výhodnou cenu.

Můžete tak získat nejen nejnovější vydání JEŽÍŠ MĚL DVOJČE?! ale také zalistovat v pestré nabídce a vybrat starší čísla Záhad života. Najdete v nich mnoho unikátních rozhovorů a tajuplných témat, která Vám zpříjemní prosincové dny.

Mnoho našich čtenářů se na nás také obrací s dotazem, jak nám mohou finančně pomoci, aby jejich oblíbené Záhady koronavirovou krizi zdárně přečkaly… Za celou redakci chci těmto skalním fanouškům našeho projektu ze srdce poděkovat, že na nás myslí. Pokud byste chtěli své Záhady života finančně podpořit, jednou z cest je celoroční předplatné pro Vás nebo Vaše blízké – v tomto případě pro Vás máme i vánoční dárkový certifikát. Za tuto i jakoukoliv jinou podporu velice děkujeme.

Přejeme Vám všem pevné zdraví a klidnou mysl,

Jana Šlegrová,

šéfredaktorka Záhad života

 

Více o aktuálním čísle, které je právě na stáncích KLIKNĚTE ZDE

Chcete ho poslat až do schránky? 

Kde objednám celoroční předplatné? Odkaz ZDE

Předplatné jako dárek