Tištěný časopis

PRÁVĚ TEĎ NA STÁNCÍCH … v Záhadách života

…..

🍀 Už máte nejnovější vydání Záhad života? I v září jsme pro Vás připravili spoustu zajímavých článků. Nenechte se je ujít… 🍀

🌀Můj muž je cestovatel v čase! Jaký je život s jasnovidným a duchovně obdařeným člověkem? Co vidí při svých cestách? Budoucnost i minulost! Unikátní rozhovor s jeho ženou, Slovenkou Julií S. 


🌀„Byl jsem golfistou Bobbym Jonesem!“ tvrdil dvouletý chlapec. Vzpomínky, nad nimiž se tají dech
🌀 V moskevském klubu se před časem bavila smetánka. Šok přišel, když zhasla světla v sále – lidem svítily ve tmě oči!

🌀Poprvé v historii u nás: Chcete vidět, jak vypadá místnost, kde se v brněnském podzemí schází činní zednáři? Reportéra Milana Zachu Kučeru do ní pustili! Exkluzivní fotografie Chrámu zevnitř!


🌀Atmosférické bestie – nejpodivnější létající monstra, o kterých si šeptají nejen kryptozoologové. Jak ale vypadají? Skutečně nám vysoko nad hlavou létají stále neznámí tvoři?

🌀 Paranormální jevy: JSEM DUCH A CHTĚL BYCH S TEBOU MLUVIT! Skutečný případ lovců duchů EPRV777 – tentokrát zasahovali v Chomutově!


🌀Ve skále našli trpaslíka: Podivná bytůstka z Wyomingu
🌀 Zazděná na Horšovském Týnu! Co o ní říká historie a k jakým poznatkům došel český senzibil?

🌀 Spisovatel a kryptozoolog Jaroslav Mareš se vydal po stopách démona s býčími rohy. Dokázalo se zvíře, po němž pátral se zkušeným lovcem, náhle proměnit ve slona, aby jim uprchlo?

🌀 „Rozhodl jsem se vyléčit se sám,“ říká reflexní terapeut Miroslav Dub. Jak si můžeme se svými nemocemi pomoci sami?


🌀Mystéria II. sv. války: Prohlédněte si zblízka tajné zbraně, s nimiž Hitler mohl vyhrát válku
🌀Indie plná upírů: Hladová monstra horší, než hrabě Dracula! Bhůta touží po mléku z právě nasycených kojenců. Jak je možné, že se indické legendy tolik neliší od těch našich, českých?
🌀Změněné stavy vědomí: Jak se dostanete do Země šamanů? Jednoduše. Známe klíč, který tkví ve speciální pozici těla!

… v září v Záhadách života v ČR i na Slovensku!

Již vyšlo

Ukázka časopisu

Ukázka článků ze starších vydání

O ČASOPISU

Unikátní měsíčník vychází na stáncích již od roku 2011. Na osmi desítkách tištěných stran rozdělených do tří tematických sekcí najdete poutavé čtení o záhadných jevech a událostech u nás i ve světě.

Staňte se účastníky mystických setkání. Hledejte společně s námi odpovědi na otázky spojené se smyslem života, osobním a spirituálním rozvojem, reinkarnací i existencí duchovních bytostí. Přečtěte si netradiční rozhovory, které vám mohou změnit život. Poznejte naším prostřednictvím osobnosti obdařené mimosmyslovým vnímáním, záhadology, cestovatele, terapeuty, filosofy i čtenáře, kteří se Záhadami života sdílí své prožitky. Navštěvujeme esoterické i léčitelské kurzy, věštírny a mnohé jiné. Ptáme se na všechno, co čtenáře opravdu zajímá. Nahlížíme všude, kam se ostatní média neodváží vydat. Na čtenáře čekají rubriky Paranormální jevy, Život po životě, Léčitelství, Mimozemské civilizace, České záhady, Zelená lékárna a mnohé další. 

K dostání i na Slovensku. Vydává Ramaja s.r.o. 

4/2016


7/2018


8/2018


12/2018