Tištěný časopis

PRÁVĚ TEĎ NA STÁNCÍCH … v Záhadách života

Už máte nejnovější vydání Záhad života? I v listopadu jsme pro Vás připravili spoustu zajímavých článků. Nenechte se je ujít… 

🍀Nejznámější slovenská jasnovidka Izabella Csabaiová: Co předpoví, se pokaždé vyplní! Předpověděla i smrt svého syna! Co vidí ve svých vizích? Proč se stále nedokáže odpoutat od svého zesnulého muže?

🍀Poltergeist Barabaška žertoval v Rusku s celou ubytovnou. Byl to první duch, který smysluplně odpovídal na všechny – i záludné – otázky a hrál si s lidmi! Znáte jeho tajuplný příběh?

🍀Fascinující případ relikviáře sv. Maura. Tento drahocenný poklad zůstal v naší zemi jen náhodou! O čem vyprávěl kriminalista F. Maryška?

🍀Pozdravy z nebe: 13 způsobů, jak se s vámi chce zesnulý blízký spojit a říct vám: „Už se kvůli mě přestaň trápit!“ Výzkum posmrtné komunikace a případy lidí, kteří zažili kontakt s druhým břehem

🍀Černá magie: Šarlatové ženy mistra Crowleyho – magické rituály Prince temnoty volaly Satana! Jak zemřela Nevěstka babylonská?

🍀Opravdu zvláštní okolnosti a záhada olověných masek. Zavraždili mladé muže skutečně mimozemšťané, jak věří mnozí? 

🍀Magické pozadí bitvy na Bílé hoře: Okultní síly letohrádku Hvězda a poprava přímo o Slunovratu! Čeho tím chtěli mocní dosáhnout?

Ing. Josef Schrötter

🍀Ing. Josef Schrötter (70): Psychotronika opravdu funguje a jsou na to důkazy!🍀Zakletý hrob: Tutanchamon z Kazachstánu nosí smrt!

🍀Milovala svůj život a učila to i ostatní: Jak dobře znáte Luise Hay? 

🍀Rozhovor s Miroslavem Dubem o léčitelství na Bali a ničivém vlivu Západu na zdraví Indonésanů 

… to vše a mnohem více najdete v listopadových Záhadách života v ČR i na Slovensku!

Již vyšlo

Ukázka časopisu

Ukázka článků ze starších vydání

O ČASOPISU

Unikátní měsíčník vychází na stáncích již od roku 2011. Na osmi desítkách tištěných stran rozdělených do tří tematických sekcí najdete poutavé čtení o záhadných jevech a událostech u nás i ve světě.

Staňte se účastníky mystických setkání. Hledejte společně s námi odpovědi na otázky spojené se smyslem života, osobním a spirituálním rozvojem, reinkarnací i existencí duchovních bytostí. Přečtěte si netradiční rozhovory, které vám mohou změnit život. Poznejte naším prostřednictvím osobnosti obdařené mimosmyslovým vnímáním, záhadology, cestovatele, terapeuty, filosofy i čtenáře, kteří se Záhadami života sdílí své prožitky. Navštěvujeme esoterické i léčitelské kurzy, věštírny a mnohé jiné. Ptáme se na všechno, co čtenáře opravdu zajímá. Nahlížíme všude, kam se ostatní média neodváží vydat. Na čtenáře čekají rubriky Paranormální jevy, Život po životě, Léčitelství, Mimozemské civilizace, České záhady, Zelená lékárna a mnohé další. 

K dostání i na Slovensku. Vydává Ramaja s.r.o. 

4/2016


7/2018


8/2018


12/2018