Tištěný časopis

PRÁVĚ TEĎ NA STÁNCÍCH … v Záhadách života

…..

• Neuvěřitelný životní příběh: Žena, která se dvakrát vyléčila z rakoviny a za pouhé tři měsíce si poradila i s metastázami. Jak to dokázala, přestože jí lékaři už nedávali žádnou šanci na uzdravení? 

• Máte problém pamatovat si cizí slovíčka?
Fascinující metoda, kterou vymyslel mentální kouzelník Libor Činka, tu ještě nebyla!

• ŠOKUJÍCÍ ROZHOVOR: Prožitky sdílené smrti v našich nemocnicích. O čem zdravotníci mlčí? Někteří z nich spatřili duše umírajících! Rozhovor s psycholožkou Margaretou Johnovou

Halleyova kometa jako posel nešťastných událostí. Kdy varovala Zemi naposledy?

• Záhadné postavy dějin: Mnich Berthold svůj »ďábelský prach« zaplatil životem

• Podprahová manipulace a skryté fígly studia Walt Disney. Bude vám nehezky z toho, co naše děti vidí! Proč jsou určité prvky součástí nevinných pohádek?

• Záhadné Boží hroby na našem území. Co ukrývají a jak souvisí s dávnými pohřebišti?

• Záhady II. sv. války: Případ »Rudolf Hess« – přiletěl vyjednávat do Anglie s požehnáním Hitlera, nebo ho zradil?

• Paranormální jevy: Náhle se ocitli v jiné době. Archiv Klubu psychotroniky a UFO se opět otevřel. Seznamte se s českými případy, které berou dech!

• Dávné vědění: Kam zmizely mystické zakázané knihy a jaká byla jejich tajemství

• Na slovíčko se šamanem: „Člověk je buď lustrem, nebo můrou. Já jsem si vybral možnost svítit.“ říká Sam Modrý medvěd. Vydejte se s námi za českým indiánem, který vyrábí šamanské bubny umožňující okamžitý kontakt s duchovním světem. 

• Zázraky v Međugorji: Vatikán váhá, prý jde o dílo ďábla! Co se tu vlastně dělo a stále děje? Opravdu se tady zjevuje Panna Marie, jak tvrdí ti, s nimiž navázala komunikaci? Proč se církevní hodnostáři od těchto zjevení distancují?

 

Zdraví: Proč máte stále tak nafouklé břicho? Co radí psychosomatika? Kde ve svém životě možná děláme chybu?

Vyzkoušejte léčivý obrázek, který vám dodá energii!

… to a mnoho dalšího najdete v červnových Záhadách života v ČR i na Slovensku!

Již vyšlo

Ukázka časopisu

Ukázka článků ze starších vydání

O ČASOPISU

Unikátní měsíčník vychází na stáncích již od roku 2011. Na osmi desítkách tištěných stran rozdělených do tří tematických sekcí najdete poutavé čtení o záhadných jevech a událostech u nás i ve světě.

Staňte se účastníky mystických setkání. Hledejte společně s námi odpovědi na otázky spojené se smyslem života, osobním a spirituálním rozvojem, reinkarnací i existencí duchovních bytostí. Přečtěte si netradiční rozhovory, které vám mohou změnit život. Poznejte naším prostřednictvím osobnosti obdařené mimosmyslovým vnímáním, záhadology, cestovatele, terapeuty, filosofy i čtenáře, kteří se Záhadami života sdílí své prožitky. Navštěvujeme esoterické i léčitelské kurzy, věštírny a mnohé jiné. Ptáme se na všechno, co čtenáře opravdu zajímá. Nahlížíme všude, kam se ostatní média neodváží vydat. Na čtenáře čekají rubriky Paranormální jevy, Život po životě, Léčitelství, Mimozemské civilizace, České záhady, Zelená lékárna a mnohé další. 

K dostání i na Slovensku. Vydává Ramaja s.r.o. 

4/2016


7/2018


8/2018


12/2018