Tištěný časopis

PRÁVĚ TEĎ NA STÁNCÍCH … v Záhadách života

Už máte nejnovější vydání Záhad života? I v říjnu jsme pro Vás připravili spoustu zajímavých článků. Nenechte se je ujít… 🍀

🍁Mireček (†12): Je mi líto, že jsem se zabil! Neuvěřitelný případ z nedávné praxe české regresní terapeutky. Tajemné pozadí sebevraždy mladého chlapce, které nám jeho rodina dovolila zveřejnit. Existují temní lovci duší?

🍁 Pokračování unikátního rozhovoru s Američankou slovenského původu Julií Sellers: Dechberoucí vzpomínky jejího muže, zkušeného cestovatele v čase, na budoucnost
🍁 Utajená magická praxe Aleistera Crowleyho, nejzvrácenějšího černého mága světa

 🍁33 dnů »kralování« papeže Jana Pavla I.: Proč skutečně zemřel? Byl úkladně zavražděn mocnými, kteří se pod jeho vládou ocitli ve finančním ohrožení?

Výpovědi svědků se shodovaly, existují i nákresy z „místa činu“

🍁Brooklynská záhada, jasnovidná Mollie Fancherová, 50 let nejedla a nespala. Jak je to možné? Seznamte se s jejím životním příběhem

🍁V Bajči na jižním Slovensku přistáli mimozemšťané! Co vypověděli paralyzovaní svědci?

🍁Krvavé mystérium staré satanistické svatyně. Vydejte se s námi do míst, kde údajně sídlí démoni
🍁Zpověď květinové terapeutky Aleny Cetkovské. Co ji naučila peruánská šamanka?

🍁 Zombie vojáci – droga, s níž šla Hitlerova armáda do boje. 

Proč mnohé z těchto vojáků nebylo snadné zabít?

 

🍁Záhada pětiúhelného hradu: Je v horách u Montséguru ukrytý svatý Grál? A kdo byli Dokonalí?

🍁Zánět močových cest – znáte bylinky, které vám pomohou? 

🍁 Enfieldský poltergeist a entity očima vědy: Malá Janet v pokoji levitovala. Čeho dalšího byli svědkem šokovaní policisté a badatelé na místě činu?

🍁Živé šachy šíleného inkvizitora – Jak se ze sadisty stal svatý mučedník

🍁Co pomůže suché a problematické pokožce? Poradíme vám recepty, jak si sami vyrobíte oleje na kůži.

🍁Energetický plakát na celý měsíc

☯️Nádherný říjen a hezké počtení vám přeje vaše redakce!

… v říjnu v Záhadách života v ČR i na Slovensku!

Již vyšlo

Ukázka časopisu

Ukázka článků ze starších vydání

O ČASOPISU

Unikátní měsíčník vychází na stáncích již od roku 2011. Na osmi desítkách tištěných stran rozdělených do tří tematických sekcí najdete poutavé čtení o záhadných jevech a událostech u nás i ve světě.

Staňte se účastníky mystických setkání. Hledejte společně s námi odpovědi na otázky spojené se smyslem života, osobním a spirituálním rozvojem, reinkarnací i existencí duchovních bytostí. Přečtěte si netradiční rozhovory, které vám mohou změnit život. Poznejte naším prostřednictvím osobnosti obdařené mimosmyslovým vnímáním, záhadology, cestovatele, terapeuty, filosofy i čtenáře, kteří se Záhadami života sdílí své prožitky. Navštěvujeme esoterické i léčitelské kurzy, věštírny a mnohé jiné. Ptáme se na všechno, co čtenáře opravdu zajímá. Nahlížíme všude, kam se ostatní média neodváží vydat. Na čtenáře čekají rubriky Paranormální jevy, Život po životě, Léčitelství, Mimozemské civilizace, České záhady, Zelená lékárna a mnohé další. 

K dostání i na Slovensku. Vydává Ramaja s.r.o. 

4/2016


7/2018


8/2018


12/2018