VELKÁ PODZIZMNÍ SOUTĚŽ – STAŇTE SE LOVCI KOSMOGRAMŮ!

Různé / TOP články / 5. 10. 2020

Že nevíte, co to je? Jednoduše řečeno jsou to grafické kruhové obrazce vytvářené různými liniemi, které, když už jsou člověkem stvořeny, mají tu moc napojovat se na Zemi, harmonizovat ji a léčit krajinu kolem sebe. Autor tohoto konceptu, slovinský výtvarník Marko Pogačnik, nazývá tento proces litopunkturou – po vzoru akupunktura.

Kosmogram na Staroměstském náměstí

V Praze je najdete na celkem 10 místech, ale vám stačí navštívit jedno jediné a vyfotografovat se u něj s výtiskem říjnových Záhad života. Tato fotografie se potom stává vaší vstupenkou do Velké podzimní soutěže, v níž můžete vyhrát exkluzivní ceny – roční předplatné časopisu Záhady života, konzultaci s Ravenem Argonim, Arianou Argoni a dalšími ezoteriky i knížky o záhadách.

Pokud byste se „lovit kosmogramy“ nemohli přímo v Praze, třeba jen proto, že je to pro vás trochu z ruky, můžete do soutěže poslat fotografii Vás, říjnového čísla Záhad života a jakéhokoliv tajemného místa z Vašeho okolí.

Podrobný návod k soutěži na zadní straně říjnového vydání Záhad života

Bližší informace a podrobný návod, kde kosmogramy hledat, naleznete právě v říjnovém čísle Záhad života – k dostání běžně v novinových stáncích a trafikách.

Tak hodně štěstí!

Text a foto: Jitka Lenková